Що подарувати мисливцю

Подарок для охотника

Незабаром свято, або просто хочеться зробити сюрприз близькій людині, але в голову нічого не приходить. Можливо, наші поради допоможуть Вам підібрати особливий подарунок для мисливця, який йому сподобається, і не буде припадати пилом в якомусь далекому кутку через непотрібність.

Отже, справжній мисливець, звісно не залишить без уваги:

 1. Мисливська рушниця. Навіть якщо у нього вже є зброя, все одно цей подарунок навряд чи залишить його байдужим. Мінус даного подарунку в тому, що навряд чи вийде зробити сюрприз, адже для придбання зброї необхідний спеціальний дозвіл і до покупки даного подарунку Вам, можливо, доведеться залучити Вашого друга-мисливця. А можна, звичайно, подарувати сувенірну мисливську рушницю - вибір на сьогоднішній день широкий, але якщо випадок особливий, то краще зупинити свій вибір на сувенірі ручної роботи. І не забудьте зробити гравіювання у вигляді ініціалів.

 2. Ніж. Хороший мисливський ніж просто незамінна річ на полюванні. Користується ним мисливець часто, тому на якості ножа краще не економити. Краса мисливського ножа, звичайно, принесе естетичне задоволення, але все ж не потрібно забувати, що ніж на полюванні, головним чином, повинен бути зручним та легкодоступним.

 3. GPS-навігатор для мисливця. В першу чергу потрібен щоб не заблукати. При виборі важливо: сильна батарея, точність у вимірах, компактність. Суттєвим буде також і наявність вбудованого компаса.

 4. Бінокль. Для мисливського бінокля достатня кратність до 10. Об'єкт повинен добре проглядатися навіть в сутінках. Бінокль повинен бути легким і не ковзати, без блискучих елементів. Якщо фінанси дозволяють, віддайте перевагу герметичним біноклям. У таких біноклях відсутнє також запітніння лінз зсередини.

 5. Манок. Перед відкриттям мисливського сезону, мисливець зрадіє приманці особливо!


 6.  

Подарунок для мисливця

 1. Книга чи посібник з полювання. Особливо стане в нагоді мисливцю початківцю. Навіть якщо в наш час практично будь-яку інформацію можна знайти за допомогою інтернет, - даний подарунок не буде непомічений. Адже книгу відкрити куди приємніше. Також можна подарувати підписку на мисливський журнал. Бути в курсі про нові місця і методи полювання, буде цікаво навіть досвідченому мисливцю.

 2. Одяг та взуття для мисливця. Подарунки з даної категорії не вічні, проте, будь-який мисливець оцінить проявлену турботу про його комфорт. Адже мисливець під час полювання долає солідний кілометраж, і ані спека, ані холод, - не повинні стояти на заваді його улюбленому заняттю.

 3. Спеціальне укриття для маскування, або засідки. Мисливці надзвичайно азартні, свою здобич вони готові вистежувати годинами. Якщо ваш мисливець віддає перевагу нерухомим методам полювання, то цей подарунок припаде йому до смаку.

 4. Приладдя типу намет, спальний мішок, аптечка для мисливця, термос, ліхтар, мангал, посуд та інше туристичне спорядження, - безсумнівно, теж стануть в нагоді.

 5. І на завершення, наш інтернет-магазин Hihunter пропонує Вам широкий вибір супутніх товарів для полювання. Тут Ви знайдете подарунок до Дня Народження на будь-який смак і колір.


 6.  

Вдалого Вам вибору подарунку! Даруйте із задоволенням і красиво!

Повне або часткове використання матеріалу статті допускається тільки при обов'язковому зазначенню посилання на сайт:  www.hihunter.com.ua - інтернет-магазин  товарів для полювання.