volmas

Товари, представлені в нашому інтернет-магазині, торгової марки «ВОЛМАС». Уся продукція ТМ «ВОЛМАС» надійної якості і за доступними цінами.

Дану торгову марку представляє вітчизняний виробник, у якого налагоджено власне виробництво якісного і сучасного спорядження для мисливців та силових структур.

Асортимент продукції ТМ «ВОЛМАС» дійсно широкий. Це і патронташі різних моделей, підсумки, чохли на рушниці, чохли на ножі, ремені на рушниці, кобури та ін. Асортимент нашої продукції постійно оновлюється, він може задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Власна виробнича база, високоякісна сировина, досвід працівників - все це дає нам можливість випускати якісну і конкурентноспроможну продукцію в різних цінових сегментах даного ринку.

Над створенням нових моделей працює досвідчена команда. Крім того, в роботі з клієнтами ми завжди прислухаємося до їхніх побажань і зауважень. На виробництві встановлено постійний контроль над якістю продукції на всіх етапах її виробництва, починаючи від підбору сировини (від кращих вітчизняних і європейських виробників) і закінчуючи готовими виробами.

Широкий асортимент товарів і постійна його наявність на складі, регулярні і своєчасні поставки, зручність сервісу і гнучкість цін - це те, чим ми завойовуємо довіру покупців.